/ Aktualności Chór CANTAMUS: 2023.03.12

1.Zajęcia w ramach Doskonalenia i Rozwijania Techniki Śpiewu Chóralnego: w środę z p. Sławkiem Kłodnickim około godz. : 18.30 BAS i BARYTON, natomiast Tenor 1 i Tenor 2. około godziny 19.30

2. Bas i Baryton zapraszam jednak po spotkaniu na krótką próbę Męki Pańskiej na Aulę. Myślę, że pół godziny nam wystarczy żeby przećwiczyć od pierwszej do siódmej stacji.

3. Dziękuję wszystkim , którzy zaangażowali się w Indywidualne Próby Meki Pańskiej. Każdy głos uczestniczył w dwóch spotkaniach: (1-7)  i  (7-14)

Są chórzyści, którzy z usprawiedliwionych przyczyn nie mogli wziąć udziału:

Ryszard- Tenor1:             (7-14)

Ignacy- Tenor2:                (1-7)  i  (7-14)

Wojciech- Baryton:        (1-7)  i  (7-14)

Antoni- Bas:                      (1-7)  i  (7-14)

Chciałbym do końca tygodnia lub w sobotę dopiąć temat i spotkać się z każdym z Was, indywidualnie bądź grupą.

 5. p. Andrzej Ciurys- organista reprezentujący Parafię pw. NPNMP w Grębaninie

Zwrócił się z prośbą o uświetnienie swoim śpiewem Mszy Św. w poniedziałek 27.03 około godz. 19.00 (Po dojściu Drogi Krzyżowej z Kępińskiego cmentarza). Msze Św Sprawował będzie J.E Biskup Bronakowski- Przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych

6. Informacje będą zamieszczane w formie ogłoszeń, aktualizowanych raz w tygodniu na stronie internetowej w zakładce CHÓR CANTAMUS lub bezpośrednio pod linkiem: www.parafiakepno.pl/chor-cantamus pozostałe bieżące informacje i newsy będą przesyłane na bieżąco w aplikacji WhatsUp.

7. Repertuar poniedziałkowej Mszy Św. w Grębaninie podam na WhatsUp, po omówieniu i ustaleniu godzin i szczegółów.

Aktualniości zredagował:

Łukasz Lipieta

 

Pliki do pobrania: