Dzieci Wielbią, to dziecięca grupa muzyczna działająca w naszej parafii pod opieką Wspólnoty Modlitewnej Jestem oraz Grupy Uwielbienia Jestem. Patronat nad grupą objęło Stowarzyszenie św. Marcina w Kępnie. Możesz nasz wesprzeć przekazując darowiznę na konto stowarzyszenia z dopiskiem "dzieci wielbią" lub za pośrednictwem zrzutki. Celem zbiórki jest pozyskiwanie środków na trwałe zakupy takiej jak jednolita odzież, instrumenty, gadżety (aktualnie mamy czapeczki oraz przypinki). Chcemy także móc wyjechać z posługa lub na warsztaty, bądź zorganizować je u siebie, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jeśli chcesz wspierać młodych ludzi, którzy poświęcają czas by uczyć się i uwielbiać Boga, to zachęcamy Cię do wsparcia inicjatywy. Każdego Darczyńcę obejmujemy modlitwą!

Stowarzyszenie  św. Marcina w Kępnie

ul. Tadeusza Kościuszki 3, 63-600 Kępno

lub Dzieci Wielbią (zrzutka.pl)

Poćwicz w domu:

Pragniemy zaprosić wszystkie dzieci i młodzież szkół podstawowych do nowego projektu w naszej parafii: DZIECI WIELBIĄ.
Chcemy, z dziecięcym entuzjazmem i zapałem wyśpiewywać Chwałę Boga!! Każdy, kto umie choć trochę śpiewać i/lub dobrze grać na instrumencie muzycznym jest zaproszony! Przedsmak takiej formy modlitwy mieliście na rekolekcjach z Mocni w Duchu , na Ich utworach chcemy także częściowo się oprzeć.
Zapraszamy w każdą sobotę, na godzinę 11.30. Spotkanie potrwa ok. godziny. Będą pedagodzy oraz muzycy, więc w tym czasie Opiekunowie mogą zrobić sobie zakupy.
Oprócz tego, że będziemy uczyć się tej radosnej formy modlitwy i dobrze się bawić, to uczestników czekają także wspólne spotkania uwielbienia z grupą muzyczną JESTEM w kościele, a także inne posługi/występy.
To miejsce jest dla Ciebie, ale nie przekonasz się o tym pozostając w domu! Odkop swój talent, jesteś nam potrzebny!! Drodzy rodzice liczymy na Was, na Waszą zachętę!

Dzieci Wielbią