Wspomnienie o s. Justynie w pierwszą rocznicę śmierci

Niedziela XV Zwykła 14.07.2024 r.

• W środę nowenna do MBNP po Mszy św. o godz. 18.30. O godz. 19.30 spotkanie wspólnoty Jestem w Domu Katolickim.

• W sobotę godz. 18.30 Msza św. o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla piekarzy i cukierników oraz ich rodzin.

• W przyszłą niedzielę taca remontowa. Bóg zapłać za ofiary.

• Bóg zapłać wszystkim, którzy do swoich domów przyjęli pielgrzymów z Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

• Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 10 do 13 sierpnia do grupy kępińsko – bralińskiej, czyli Biało – Fioletowej. Zapisywać się można w biurze parafialnym.

• Msze św. w tygodniu przez okres wakacji o godz. 7.00 i 18.30. W niedzielę nie ma Mszy św. na cmentarzu o godz. 15.00. W tygodniu spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.

• Ze względu na remont wejście do biura parafialnego tylko od ulicy ks. Magnuszewskiego.

• Niestety z powodu braku chętnych nie odbędzie się pielgrzymka do Lourdes. Wpłaty można odebrać w biurze parafialnym.

• Proboszcz parafii Nawiedzenia NMP z Wieruszowa – Podzamcze w niedzielę 21 lipca o godz. 19.00 zaprasza na koncert wędrowny Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”. Szczegóły na plakacie.

• Prasa katolicka: Opiekun, Przewodnik Katolicki.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.