Wspomnienie o s. Justynie w pierwszą rocznicę śmierci

Niedziela XVI Zwykła 21.07.2024 r.

• Dziś taca remontowa. Bóg zapłać za ofiary.

• W środę nowenna do MBNP po Mszy św. o godz. 18.30. O godz. 19.30 spotkanie wspólnoty Jestem w Domu Katolickim.

• W niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w intencji ks. Wiktora z okazji imienin.

• W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów, tylko przy bramach obok groty i Domu Katolickiego. Brama przed głównym wejściem kościoła także będzie otwarta, aby można było wjechać na plac. Tego dnia zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji „1 grosz za kilometr”.

• Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 10 do 13 sierpnia do grupy kępińsko – bralińskiej, czyli Biało – Fioletowej. Zapisywać się można w biurze parafialnym.

• Msze św. w tygodniu przez okres wakacji o godz. 7.00 i 18.30. W niedzielę nie ma Mszy św. na cmentarzu o godz. 15.00. W tygodniu spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.

• Ze względu na remont wejście do biura parafialnego tylko od ulicy ks. Magnuszewskiego.

• Prasa katolicka: Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.