Nasze kalendarium najciekawszych wydarzeń:

• Msza św. wspólnoty, której przewodniczył ks. Rafał Siwek - na rozpoczęcie roku formacji. (28.08)
  • Udział w Chwała MU - Tauron Arena - Kraków (24-25.08)
  • Msza św. i wieczór uwielbienia (Gr. Uwielbienia) w Kostowie (22.08)
  • Udział w Pielgrzymce kobiet i dziewcząt do Sanktuarium w Piekarach Śląskich (18.08)
  • Posługa na Mszy św., na której żegnaliśmy ks. Michała po 6 letniej posłudze w parafii - Gr. Uwielbienia i Dzieci Wielbią (18.08)
  • Pomoc w przeprowadzeniu zbiórki na rzecz parafian s.Agaty, którzy ucierpieli podczas powodzi na Filipinach (czerwiec)
  • Piknik Rodzinny wraz z Dzieci Wielbią (10. sierpnia)
  • Udział w Mszy św. z Johnem Bashoborą, Licheń (lipiec)
  • Udział w warsztatach modlitwy flagami i rysunku proroczego w Łodzi (lipiec)
  • Gospodarze Strefy Mocy - Kępno 2024 (18-20 czerwiec)
  • Spotkanie w ramach Zespół Koordynacyjny ds. Nowej Ewangelizacji Diecezji - przedstawiciel wspólnoty (czerwiec)
  • Pomoc przy Pikniku u Proboszcza z kinem plenerowym (czerwiec)
  • Warsztaty modlitwy gestem, ruchem i flagami w Kępnie (czerwiec)
  • Posługa podczas Wigilii zesłania Ducha św. w parafii (18. maja)
  • Posługa podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach przygotowania do Roku Modlitwy (maj)
  • Udział w warsztatach modlitwy wstawienniczej, Wrocław (11-12 maja)
  • Powołanie Dziecięcej Grupy Muzycznej Dzieci Wielbią (kwiecień)
  • Udział w Forum Charyzmatycznym Mocnych w Duchu (kwiecień)
  • Spotkanie z modlitwą uwielbienia Wrocław Wielbi i Teobańkologia w Twardogórze, posługa wstawiennicza (maj)
  • Warsztaty i wieczór uwielbienia z Kasią Mikulską oraz członkami wspólnoty Głos Pana (z liderem Marcinem Wasilewskim) (16 marca)
  • Wieczór uwielbienia z Mocnymi w Duchu - kościół parafialny (12 marca)
  • Gospodarze spotkania z Marcinem Zielińskim i Wrocław Wielbi w Kępnie (7. marca)
  • Powołanie Grupy Uwielbienia (luty)
  • Msza św.  modlitwą uwielbienia i posługą Scholi Pokorni (luty)
  • Spotkanie z Marcinem Jakimowiczem (19. stycznia)
  • Spotkanie założycielskie (4. stycznia 2024r.)

4 września -  spotkanie otwarte w dużej sali Domu Katolickiego

7 września - warsztaty ewangelizacyjne w Skierniewicach

11 września - spotkanie w kościele przed Najświętszym Sakramentem

18 września -  spotkanie FORMACYJNE (1) otwarte, w dużej sali Domu Katolickiego

"Wprowadzenie do formacji... być we wspólnocie"

22 września - Msza św. i wieczór uwielbienia w Kostowie (g. 18.00)

25 września - Msza św. oraz wieczór uwielbienia w kościele oraz agapa w Domu Katol.

2 października - spotkanie FORMACYJNE (2) - Kasia Mikulska - Wspólnota Uwielbienia Głos Pana - spotkanie otwarte

"Spotkanie z Bogiem. Co to znaczy mieć relację z Bogiem i jak ją nawiązać?"

(...)

16 listopada (sobota) - dzień formacji - Marcin Jakimowicz

30 listopada/1 grudnia - weekend formacji - Aleksander Bańka

Spotykamy się w każdą środę!

Strefa Mocy - Kępno 2024 (fot. Piotr Krzak)

Wspólnota Modlitewna Jestem i Grupa Charytatywna

Podczas Mszy św. zbieramy ofiary na rzecz naszej wspólnoty

Od września zapraszamy do wspólnej formacji czyli wzrastaniu w wierze i we wspólnocie.

Wspólnota Modlitewna JESTEM

"Jestem" to imię Boga, który działa
kard. Grzegorz Ryś

Wspólnota powstała jako owoc Seminarium Odnowy Wiary (XI-XII 2023r), które prowadził Witek Wilk, a animatorami były osoby ze wspólnot z Oleśnicy, Włoszczowej i Łodzi.

Aktualnie w środy spotyka się kilkadziesiąt osób by razem spędzić czas na modlitwie. W każdą ostatnią środę miesiąca spotykamy się w kościele na Mszy św. i uwielbieniu podczas której modlimy się w intencji parafian.
Spotkania mają charakter otwarty i w każdej chwili można do nas dołączyć. Można także przyjść jednorazowo na wspólną modlitwę.

Przy wspólnocie powstaje także muzyczna Grupa Uwielbienia JESTEM oraz Dziecięca Grupa Muzyczna Dzieci Wielbią.

Każda środa, godz. 19.30  (19.30 zawiązanie wspólnoty, 19.45 - świadectwa, a po nich rozpoczęcie modlitwy) - duża sala Domu Katolickiego
Ostatnia środa miesiąca, 19.30 - Msza św. w Kościele z modlitwą uwielbienia (po Mszy)

Wspólnota Modlitewna Jestem