Jeśli chcesz zaprosić nas na posługę w swojej parafii, to prosimy o kontakt na adres: stowarzyszenie@parafiakepno.pl lub przez wiadomość prywatną profilu fb parafii.

Możemy poprowadzić wieczór uwielbienia lub spotkanie w Twojej wspólnocie.

Zachęcamy do kontaktu.

Grupa Uwielbienia Jestem poprowadziła już kilka uwielbień wspólnotowych jak również adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Roku Modlitwy, czyli parafialnych przygotowań do Roku Jubileuszowego. Animowała także kilkugodzinne czuwanie w wigilię zesłania Ducha Świętego, posługiwała także podczas Mszy św. okolicznościowych. W czerwcu poprowadziła uwielbienie podczas drugiego dnia Strefy Mocy, która odbywała się w Kępnie. Kalendarium naszych wydarzeń znajduje się na stronie Wspólnoty.

Grupa działa pod opieką Stowarzyszenie św. Marcina w Kępnie. Możesz ją wesprzeć darowizną przekazując ją na zrzutka.pl lub bezpośrednio na konto z dopiskiem "grupa uwielbienia". Dzięki Tobie możliwy będzie zakup jednolitych strojów, instrumentów muzycznych i innego wyposażenia, jak również organizacja warsztatów dla siebie jak i dla uczestników chcących uczyć się uwielbienia. Aktualnie planujemy warsztaty w październiku.

Stowarzyszenie  św. Marcina w Kępnie

ul. Tadeusza Kościuszki 3, 63-600 Kępno

lub Grupa Uwielbienia JESTEM (zrzutka.pl)

"Jestem" to imię Boga, który działa
kard. Grzegorz Ryś

Grupa muzyczna działająca w ramach Wspólnoty Modlitewnej Jestem, ale także posługująca niezależnie. Jest grupą otwartą, każda osoba grająca i śpiewająca może do niej dołączyć po uprzednim kontakcie z liderką grupy Lidią Kulik lub za pośrednictwem członków.

Członkowie grupy regularnie posługują na spotkaniach wspólnoty w każdą środę oraz w możliwie pełnym składzie podczas Mszy świętych wspólnotowych (otwartych dla wszystkich). Członkowie prowadzą także projekt muzyczny Dzieci Wielbią i wspólnie z dzieciakami śpiewem i modlitwą chcą uwielbiać Boga.

Grupa Uwielbienia JESTEM

Grupa Uwielbienia Jestem